HAKKIMIZDA

İTP İnşaat Turizm Prodüksiyon, Türk inşaat sektöründe genel müteahhitlik ve dizayn hizmetleri, Turizm alanında Vip deniz ve kara araçları kiralama, prodüksiyon alanında ise kurumsal tanıtım filmleri, reklam filmleri, TV program, belgesel, 3D animasyon ve modelleme, fotoğraf, kurgu ve grafik alanlarında hizmet vermektedir.

HAKKIMIZDA

İTP İNŞAAT

Uluslararası inşaat arenasında Türk firmalarının pazardaki paylarının büyümesi ile İTP faaliyetlerini Avrupa’da genişletmiştir. İnşaat işleri genel olarak İTP’ nin kendi ekipleri tarafından yapılmaktadır. Projelerin kapsamına göre alt taşeronlar kullanılmakta veya ortak girişimler kurulmaktadır. Genç ve dinamik yönetim kadrosu, pazarın hızla değişen koşullarına uygun şekilde şirketi yeniden şekillendirebilecek kapasiteye sahiptir. Tecrübeli teknik kadrosu gelişen teknolojiyi sürekli takip etmekte, modern inşaat malzeme ve ekipmanlarını kullanmaktadır.

İTP TURİZM

Şirketimiz mavi sularda yapacağınız serüvende Marmara Denizi, Ege Denizi ve Yunan Adaları'ndan Antalya'ya kadar uzanan bir rota boyunca olağanüstü lüks kiralık tekne ve yat hizmeti vermekte, kara yolunda da Vip araçlarla elit müşteri portföyünü taşımaktadır.

Türkiye’nin ve dünyanın en büyük tur operatörleri ile çalışan şirketimiz, misafirlerini İstanbul’da ağırlamakta olan tur operatörleri, acenteler ve beş yıldızlı otellerin tercih ettiği marka haline gelmiştir.

Özellikle VIP ağırlama konusunda oldukça deneyimli olan firmamız; yabancı devlet konukları, konsolosluklar, çok uluslu şirketlerin Türkiye’yi ziyaret eden en üst düzey yöneticileri, sanatçılar ve futbolculara hizmet vererek kalite ve güvenilirliğini kanıtlamıştır.

Ayrıca çok sayıda dizi, film çekimi için Türkiyen’nin en büyük prodüksiyon şirketleri ve TV kanallarına yat ve araba temin etmekteyiz.

İTP PRODÜKSİYON

İnsanoğlu hikayeler, öyküler, efsaneler ve masallarla beslenen bir varlık ve iç dünyasında ağır basan, bu hikâyelerin kahramanı olma isteği ile gizliden gizliye kahramanıdır da aslında.

İşte her markanın hikayesi tam da burada doğmaya başlıyor. Çünkü bir hikayeniz yoksa o hikâyenin içinde var olmak isteyen bir kahraman da bulamazsınız. İstediğiniz kadar profesyonelce oluşturulmuş stratejileriniz, kurgularınız, planlarınız olsun, eğer markanızda yaşayan bir hikâye yoksa, bu ne yazık ki duyguları harekete bile geçiremeyen bir komediye dönüşebiliyor.

Pazarlama dünyasında markalar arası yarışın arasından sıyrılarak müşterilerinin dünyasında yer bulabilen markalar, kurdukları duygusal bağları ile pazardaki yerini güçlü kılabiliyor.

İTP’ nin kahramanları da uzun süregelen sektörle olan tecrübesini duygusal zekası ile harmanlayarak içinde nefes almamızı sağlayan hikayeleri filme dönüştürüyor.

Daha’sının bol olduğu bu değişen dünyamızda, daha yeni, daha hızlı, daha samimi ve daha çok olabilmek için bir aradayız.